Roidmi S1E

Akumulátorový vysavač Roidmi S1E - unikátní design pro ty, kdo mají vytříbený vkus. Super jednoduchý a elegantní tvary doplní každou domácnost. Vysoký sací výkon, dlouhá životnost baterie. 
EAN: 6970019143668
Kód 1: RI-S1E
5 799 Kč cena s DPH
Skladem
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Videa

 

Akumulátorový vysavač Roidmi S1E zaujme na mnoha úrovních - svou funkčností, nízkou hmotností pouhých 2,3 kg, výkonným motorem se 80 000 otáčkami za minutu a nadčasovým designem dělají z úklidu opravdové potěšení. Pokud jste si někdy mysleli, že vysávání je otrava, sáhněte po vysavači Roidmi S1E a přesvědčte se, že to může být i jinak!

Navržen pro vaše pohodlí
Speciální vysavač Roidmi S1E je navržen tak, aby vám co nejlépe sloužil. Ergonomická, o 270 stupňů zakřivená rukojeť poskytuje bezpečné a pohodlné uchopení. Jeho bezdrátové a lehké provedení je nespornou výhodou. Snadno jej použijete téměř kdekoli - lze jej použít i k úklidu míst, která jsou pro běžné kabelové vysavače nedostupné. Snadno tak můžete vysávat podlahy, strop, prostor s nábytkem, a dokonce i notebook nebo auto. Tenký kartáč, na vysávání těžko dostupných míst, lze libovolně otáčet v úhlu 270 stupňů.

Praktické režimy
Úklid usnadňují specifické režimy, které umožňují přizpůsobit výkon vysavače vašim aktuálním potřebám. Standardní režim vám umožní provádět běžný úklid. Režim Max je ideální pro obtížné nečistoty, jako jsou odolné prachové částice a zamotané zvířecí chlupy.

Snadné použití
Roidmi S1E se vyznačuje také intuitivním ovládáním. Zařízení můžete spustit a zastavit stisknutím jediného tlačítka. Mezi dostupnými režimy můžete také snadno přepínat pomocí citlivého tlačítka na rukojeti vysavače.

Pečujte o svůj byt
Účinný úklid zajišťují vyměnitelné, snadno čistitelné kartáče, které umožňují důkladné vysávání různých typů povrchů. Sada obsahuje multifunkční podlahový kartáč, štěrbinový kartáč a malý kartáč pro úklid nerovných nebo těžko přístupných povrchů. Vestavěný čisticí válec z měkkých nylonových vláken je ideální pro čištění dřevěných podlah, kterým dodá leštící efekt. Pokud se tedy chcete těšit z krásné a lesklé podlahy, rozhodněte se pro Roidmi S1E.

Čisté a bezpečné prostředí
Roidmi S1E vám poskytne čisté prostředí bez alergenů, které potřebujete. Přístroj filtruje 99 % prachu o velikosti až 0,3 μm. Díky takto účinné a prvotřídní filtraci si snadno vytvoříte bezpečný a dokonale uklizený domov.

Působivý výkon - tichý provoz
Volbou Roidmi S1E se můžete spolehnout na vynikající účinnost. Zajišťuje ji bezkartáčový motor, který dosahuje rychlosti až 80 000 otáček za minutu a výkonu 415 W. To se promítá do působivého sacího výkonu 110 W a 20000 pa. Působivý je také objemový průtok, který v maximálním režimu dosahuje až 1100 l/min. To znamená, že si vysavač dokonale poradí se všemi druhy nečistot a smete je ze své cesty jako tornádo. Navíc je mimořádně tichý - jeho hlučnost činí pouhých 75 dB, takže se můžete rozloučit s nepříjemným hlukem.

Odolná baterie
Roidmi S1E má také dlouhou výdrž. Ve standardním režimu pracuje nabitý vysavač až 50 minut, což vám umožní celkový úklid domácnosti. V maximálním režimu můžete počítat s 10 minutami intenzivního vysávání. Plné nabití přístroje trvá pouze 2,5 hodiny. Za fantastický výkon vysavače Roidmi S1E odpovídá osm lithiových baterií s celkovou kapacitou 2200 mAH. Ty pro vás udělají více - zajistí vám dlouhé a účinné vysávání.

Bezproblémový provoz
S vysavačem Roidmi S1E se také nemusíte obávat zamotaných vlasů, ucpaných filtrů nebo ztráty sacího výkonu. Díky technologii použité v přístroji všechny tyto problémy odpadají. Proudění vzduchu u vysavače Roidmi S1E je tak silné, že okamžitě nasává vlasy a další odpad a zabraňuje jejich usazování uvnitř přístroje. Rozlučte se s nepohodlným čištěním kartáčem nebo rozplétáním vlasů.

Úspora místa a času
Snadné je také skladování zařízení Roidmi S1E. Stačí použít dodaný magnetický držák. Snadno jej připevníte na stěnu a poté k němu připojíte vysavač. Jakmile jej budete potřebovat použít, můžete pro něj rychle sáhnout a po skončení úklidu jej pohodlně vrátit na místo. Toto řešení navíc umožňuje zařízení zároveň nabíjet pomocí nabíječky, která je součástí balení. Jedná se o vynikající způsob, jak ušetřit čas a místo!

Úžasný design
Roidmi S1E se vyznačuje jedinečným ergonomickým designem. Když je vysavač nakloněn pod úhlem 45 stupňů, dokonale vyvážená hmotnost motoru a baterie pomáhá uživateli ulevit a zajišťuje pohodlné vysávání. Působivé je také barevné provedení vysavače - kombinace klasické bílé a výrazné, energické červené barvy je úchvatná a dělá z vysavače Roidmi S1E nejen praktický, ale také stylový doplněk každého interiéru.

V balení
- Vysavač Roidmi S1E
- Trubice
- Kartáč na podlahu
- Štěrbinový kartáč
- Malý kartáč
- Čístící kartáček
- Přídavný filtr
- Magnetický držák na stěnu
- Napájecí zdroj
- Uživatelská příručka

Specifikace
- Název produktu: Roidmi S1E
- Typ: akumulátorový
- Hmotnost: 2,3 kg
- Otáčky motoru: 80 000 ot/min
- Pracovní doba: 40 mi;n /10 min
- Sání: 20 000 Pa
- Baterie: 2200mAH/65Wh
- Doba nabíjení: 2,5 h
- Objem prachové nádoby: 0,4 l
- Příkon: 415 W
- Barva: bílá
- Záruka: 24 měsíců

Roidmi S1E

Načítám