Roidmi X30 Pro

Nová generace chytrého úklidu. Vlajková loď značky Roidmi. 

Zažijte zcela nový způsob úklidu budoucnosti s inteligentním aku vysavačem Roidmi X30 Pro. 

EAN: 6970019143774
Kód 1: RI-X30PRO
13 499 Kč cena s DPH
Skladem
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Videa

 

Roidmi X30 Pro - vysavač nové generace. Model X30 Pro je cenami ověnčený designový kousek, který kromě zmíněného designu zaujme i nejmodernějšími technologiemi. 

Vylepšený smart OLED displej
Nejmodernější OLED displej vám bude zobrazovat aktuální informace.  Výkon sání, stav baterie nebo třeba počet spálených kalorií.

Digitálni motor Engine-X 2.0
Vylepšená verze motoru Engine-X zajišťuje větší sací výkon a delší výdrž baterie, která je až 75 minut. Za takovou dobu stihnete vysát 450 metru čtverečních.

Druhá generace odlučování prachu Air-X 2.0
8 kuželových odlučovačů prachu, 8 paralelních cyklonů sloužících k odlučování prachu do sběrné nádoby, aby se snížily sací ztráty a zabránilo se častému čištění filtrů.

Systém baterií BMS-X 2.0
Vylepšený systém BMS-X prodlužuje životnost baterií inteligentní optimalizací využití osmi výkonných lithiových baterií LG/Samsung. Mobilní aplikace vás bude informovat o stavu baterie a včas vám připomene, pokud se vyskytne nějaký problém.

Iontový antibakteriální zadní filtr
ROIDMI X30 Pro je navíc vybaven zadním filtrem Japan Toray, na který je přidán iontový antibakteriální povlak, který eliminuje úniky bakterií ve výfukovaným vzduchem.

Vysajte, vytřete. Obojí najednou.
Model X30 Pro využívá integrovanou konstrukci vysávání a mopování, které lze provádět současně. Prach, vlasy a nečistoty lze vysát a následně vytřít čistou podlahu.
Dvojnásobná úspora času, dvojnásobná čistota a lesk.

Inteligentní technologie inspirovaná přírodou
Na principu kapilarity rostlin, které automaticky absorbují vodu, model X20 absorbuje vodu, aby se udržel mokrý po celou dobu vytírání, zároveň ale tak, aby voda nepřetékala. Navíc mop z mikrovlákna zajistí rovnoměrné čištění podlahy.

Magnetické příslušenství
Připnutí a odepnutí příslušenství nyní zabere doslova vteřinu. Díky magnetickým uchytům to nebylo nikdy jednodušší.

Voděodolný kartáč
Vylepšený měkký kartáč na podlahy má hydrofobní vlastnosti, díky kterým kartáč při kontaktu s vodou zůstane suchý a díky tomu na sebe nenabaluje nečistoty. 

Dvojité filtry, šest stupňů
Velmi účinný systém filtrace ve vysavačích Roidmi je srovnatelný s výkonem čističky vzduchu. Dvojitý filtr a šestisptupňový filtrační systém je pojistka pro vaše zdravý.

Hlavice se senzorem světla
Už se nemusíte trápit s tmavými zakoutími, protože hlavice disponuje LED osvětlením se senzorem, které osvětluje tmavá zákoutí dle potřeby. Už žádné vynechané místo pod postelí nebo gaučem.

Tři kroky k tiššímu provozu
Jako první hlučnost snižuje bezkartáčový motor Engine-X, který eliminuje vysokofrekvenční rázový hluk. Druhým krokem je vzduchová trubice navžena tak, aby se hluk tlumil a neutralizoval. Poslední částí je postfiltrový prvek, který dále redukuje hluk.

Aplikace pro přehlednou kontrolu
Spojte váš vysavač s mobilní aplikací skrze Bluetooth a mějte přehled o stavu nabití, o stavu filtru, o výkonu a dalších užitečných informacích.

V balení:
- Vysavač Roidmi X30 Pro
- Trubice
- Kartáč na podlahu
- Štěrbinový kartáč
- Mopovací kartáč s nádrží
- Prodlužovací hadice  + kartáč na zvířata
- Malý kartáč
- Čístící kartáček
- Přídavný filtr
- Magnetický držák na stěnu
- Napájecí zdroj
- Uživatelská příručka

Specifikace:
- Název produktu: Roidmi X30 Pro
- Typ: akumulátorový
- Hmotnost: 2,7 kg
- Otáčky motoru: 120 000 ot/min
- Pracovní doba: 70 min/35 min/10 min
- Sání: 26 500 Pa
- Baterie: 2500mAH/72Wh
- Doba nabíjení: 2,5 h
- Objem prachové nádoby: 0,55 l
- Příkon: 435 W
- Barva: vesmírně šedá
- Záruka: 24 měsíců

Roidmi X30 Pro

Načítám